Klusuma tūrisms

Katra cilvēka dzīvē pienāk brīdis, kad labākais situācijas risinājums ir apstāšanās. Pienāk sajūta un saproti, ka šobrīd nepieciešama vienatne un klusums.
Vai kaut reizi esi bijis tajā mulsinošajā situācijā, kurā Tu ne tikai nezini, ko darīt, bet Tev arī nav ne jausmas, ko patiesībā vēlies? Bezsvara stāvoklis, kur esi apmaldījies pilnīgā tukšumā.  Tu neredzi risinājumu, vai tieši otrādi, ir tik daudz iespējās, un tas samulsina,  gluži vienkārši vēlies pateikt “stop” un saklausīt sevi.
Varbūt tā patiesība ir pavisam vienkārša - Tu esi noguris un Tev vienkārši jāatjauno spēki.
Tu taču zini - katrs cilvēks var dzīvot tikai savu dzīvi un katram jāatrod  savs autentiskais ceļš. Ne vienmēr Tev var palīdzēt konsultanti ērtā un skaistā kabinetā, reizēm ir jāsaklausa un jāatrod atbildes sevī. Vai varētu tā būt, ka viss patiesi nepieciešamais jau ir Tavā rīcībā, bet Tev tas ir tikai jāpamana? Vai varētu tā būt, ka Tev tikai jāpamostas tam, kas Tev jau ir?
Klusuma nams STACIJA piedāvā ērtu dzīvesvietu tālu no pilsētas trokšņa. Tavā rīcībā ir izcila sabiedrība – mežs, jūra, vējš un Tu.
IESAKĀM
​izmantot šo laiku citādākam, alternatīvam dzīves modelim; atceries, ka klusums vienlaikus ir gan liela iespēja, gan milzīgs izaicinājums - pavadīt laiku patiesā klusumā nemaz nav viegli, it sevišķi, ja to dari pirmo reizi.
​Taču, ja turpināsi savu laiku un vidi piesārņot ar ikdienišķām darbībām, piemēram, bezmērķīgu sērfošanu internetā pusdienlaikā un pirms miega, visticamāk arī šis vienatnes laiks nevarēs sniegt gaidīto. Stacija piedāvā vietu un dienas plānu, kas varētu Tev palīdzēt nonākt pie dziļākas sevis apzināšanās un patiesas apstāšanās. Noteikta, mierīga, bet viegli kategoriska ikdienas struktūra un svētceļojumam līdzīgs ietvars nereti kalpo kā izcila attīstības un virzības gultne. Vieta, kur integrēt un absorbēt sevī notiekošos procesus, caur klusumu un dabu.
​Katrs cilvēks ir maza Dabas daļa, mēs šeit esam pateicoties noslēpumainai Ekosistēmai, kas radījusi nepieciešamos priekšnosacījumus cilvēka dzīvei. Tāpēc Daba ir pati labākā vieta cilvēka dvēseles dziedināšanai un/vai atpūtai (vairāk par to B.Plotkina grāmatā “Dvēseles mākslas”).