top of page

"Garīgās prakses - kā atrast īsto?"

Stacija katru otro nedēļu piedāvā Georga Rubeņa autorraidījumu sarunu ciklu “Garīgās prakses – kā atrast īsto?”.

Ar Elīnu Žagari sarunājas Georgs Rubenis

S1E01 “Garīgās prakses – kā atrast īsto?”

Vai ir iespējams pieņemt visu? Kā atrast savu garīgo praksi un kā spēt palikt uz sava ceļa? Vai ir vajadzīga viena vai vairākas prakses? Un – vai iespējams savas garīgās prakses darīt kopā ar bērniem? 

Ar Rainu Loku sarunājas Georgs Rubenis

S01E02 “Garīgās prakses – kā atrast īsto?”

Kā būt tiltam starp biznesa vidi un garīgumu? Vai abas šīs jomas ir apvienojamas un kā to izdarīt? Kas īsti ir eneagramma un kā to praktizēt savā ikdienā? Kā un kāpēc praktizēt vairākas savstarpēji atšķirīgas garīgās prakses? Un kāds no tām labums – vai tās var palīdzēt pārvarēt attiecību, pusmūža un citas krīzes, ar kurām mums laiku pa laiku jāsastopas?

Ar Ventu Sīli sarunājas Georgs Rubenis.

S01E03: “Garīgās prakses – kā atrast īsto?”

Ko nozīmē būt vīrietim? Kāpēc vīriešiem ir nepieciešama tāda lieta kā iniciācija? Ko nozīmē “praktizēt vīrišķību” un kā tas palīdz iepazīt sevi? Vai un kā krīzes var būt noderīgas? Kas ir irracionālā gudrība un kur tā rodas? Vai civilizācija mums palīdz vai traucē?

Ar Inesi Vanagu sarunājas Georgs Rubenis.

S01E04: “Garīgās prakses – kā atrast īsto?”

Kā atrast īsto garīgo praksi? Kā iemācīties savas zināšanas pārvērst noteiktā rīcībā? Kā izvēlamies savu dzīves ceļu un kā kļūt patiesākiem un autentiskākiem cilvēkiem?

S01E05: “Garīgās prakses – kā atrast īsto?”

Vai tiešām krīze var manī kaut ko pamodināt un parādīt jaunas iespējas? Kāpēc ir jāļaujas dzīvei un jāseko tās norādēm? Kā saprast, kāda ir mana garīgā gatavība doties iekšējā ceļojumā? Kā saprast, vai esmu noderīgs šai pasaulei? Vai saskaršanos ar nāvi var tulkot arī kā īpašu vēstījumu? Kas ir sapņu interpretācijas un vai tā ir vajadzīga? Kāpēc ir svarīgi vismaz kaut ko zināt par savu dzimtu, no kurienes es nāku?

#soulcraft #ayahuasca #meditācija 
#darbs_ar_sapņiem

Ar Inesi Stranti sarunājas Georgs Rubenis

S01E06: “Garīgās prakses – kā atrast īsto?”

Kā garīgās prakses integrēt ikdienā? Ko bērniem dod meditācija? Par miera un klusuma un par ķermeņa kustības un dejas mijiedarbību, un nepieciešamību. Kas ir Buto dejo? Kāpēc šāda deja ir radusies un kā tā palīdz?

#meditācija #meditācija_bērniem
#buto_deja

Ar Douglas Van Houten sarunājas Georgs Rubenis

S01E07: “Garīgās prakses – kā atrast īsto?”

Saruna par Doug dzīves ceļu, par viņa izvēlēm, par šī brīža pasaules un daudzu cilvēku individuālajiem izaicinājumiem. Par to, vai garīgais ceļš ir pieejams visiem un to, kāpēc māksla, dzeja un mūzika var lieti noderēt sava dvēseles ceļa atklāšanai. Par Doug ikdienas praksēm un to, kā mēdz mainīties tās lietas, ko Lielā Dzīves Mistērija aicina darīt katru no mums.

#soulcraft #māksla #vision_quest 
#art_and_soul

Ar Jim Taylor sarunājas Georgs Rubenis

S01E08: “Garīgās prakses – kā atrast īsto?”

Saruna ar Jim, kā viņš pats nonāca līdz Lielajiem Dzīves jautājumiem? Par to, kāds ir bijis viņa paša ceļš un to, kāpēc un kādiem vīriešiem ir vajadzība kļūt par iniciētiem vīriešiem, kā arī, ko no tā var gūt sabiedrība kopumā.

#vīriešu_iniciācijas_rituāls #illuman
#ričarda_rora_institūts

bottom of page