top of page
7c86a148-afa1-49fe-b00d-6d60c049927c_edited.jpg

Ko domā mans bērns? Kā apzinātības prakse var palīdzēt veidot harmoniskas attiecības ar manu bērnu?  

Pasākums plānots 2023. gada rudenī, datums tiks izsludināts 1.maijā

Ko domā mans bērns? Kā apzinātības prakse var palīdzēt veidot harmoniskas attiecības ar manu bērnu? Darbseminārs-meditācijas retrīts.

Vecāku loma nebūt nav viegla. Grūti iedomāties kādu mammu vai tēti, kas pēc kārtējā konflikta ar bērnu nebūtu piedzīvojis veselu pārdzīvojumu spektru - sākot no apjukuma, beidzot ar dusmām, izmisumu un biedējošo  sajūtu, ka esmu bezpalīdzīgs un, iespējams, svarīgāko par to, ko nozīmē būt tētim vai mammai vēl nezinu. 

Kāpēc veidojas atsvešināšanās ar manu bērnu? Kāpēc gandrīz katra saruna noslēdzas ar konfliktu?  Kāpēc mans bērns mani nesaprot, vai – kāpēc man šķiet, ka es vairs nesaprotu - ko viņš vai viņa īsti grib?

Vecāku lomu varam uztvert kā pienākumu, nastu, uzdevumu, bet varam to atklāt arī kā mūsu garīgās izaugsmes ceļu,  kurā aug un veidojas abas  puses. 

Tēmas:

Bērnu audzināšanas garīgā dimensija - ko tā nozīmē?

Emocionālās līdzgaitniecības principi.

Apzinātībā balstītas metodes grūtību un pretestības brīžiem, kas palīdz augt ne vien mūsu bērniem, bet arī mums pašiem. 

Kā veidot harmoniskas attiecības ar bērnu un būt sava bērna dzīvē “ne par maz,  ne par daudz”? Lekcijās pārrunāsim kā mainīt skatījumu uz vecāku-bērnu attiecībām. 

Mēģināsim noskaidrot: kas ir un kas nav vecāku uzdevumi? 

Komunikācija ar dažāda vecuma bērniem.

Darbsemināra-retrīta ietvarā tiek piedāvātas 3 lekcijas, dažādas apzinātības prakses un apmēram 4 h tiks veltītas meditācijas praksei.

Mērķauditorija:  vecāki, kas vēlas labāk saprast un saprasties ar bērnu un kas vēlas iepazīt vai padziļināt savu meditācijas praksi.

Maksimālais dalībnieku skaits - 20 cilvēku.

Retrītu vada: Inese un Ivo Strantes.  Viņi ir Lassalle Kontemplationsschule via integralis skolas sertificēti kontemplācijas skolotāji,  kā  arī bērnu un jauniešu apzinātības centra “Klusuma Skola” vadītāji. Inese un Ivo daudzu gadu garumā nodarbojas ar meditācijas mācīšanu bērniem, īpaši pusaudžiem. Inese Strante ir grāmatas “Apzinātības  spēļu kartītes” autore.

Norises vieta: garīgo prakšu centrs Stacija, Ventspils novada Lūžņas ciems, www.stacija.lv

Kursa maksa:  399.30 EUR (ieskaitot PVN).

Cenā iekļautas 6 ēdienreizes un nakšņošana (2 naktis) vienvietīgās istabās.

Kursa darba kārtība

Piektdiena  

18.00                           Sākums

Svētdiena  

13.30                           Noslēgums

+371 2946 8333

  • Facebook
  • LinkedIn
  • Instagram
bottom of page