top of page

Klusuma tūrisms

Kurzemes neskartā daba, jūra, Lūžņas upes ieteka un apkārtējie meži spēj veldzēt dvēseli visos gadalaikos. Klusums un miers no cilvēkiem un trauksmainās esamības. Vienatne un dabas tuvums, ko šeit, Lūžņas stacijā, izbaudīsi kļūs par neaizmirstamu pieredzi, kas var izmainīt ikdienas paradumus, liekot izvērtēt Tavas prioritātes un sākt dzīvi tvert šeit un tagad, nevis sociālo tīklu realitātē.

PHOTO-2020-10-27-12-47-07[1].jpg
Katra cilvēka dzīvē pienāk brīdis, kad labākais situācijas risinājums ir apstāšanās. Pienāk sajūta un saproti, ka šobrīd nepieciešama vienatne un klusums.
Vai kaut reizi esi bijis tajā mulsinošajā situācijā, kurā Tu ne tikai nezini, ko darīt, bet Tev arī nav ne jausmas, ko patiesībā vēlies? Bezsvara stāvoklis, kur esi apmaldījies pilnīgā tukšumā.  Tu neredzi risinājumu, vai tieši otrādi, ir tik daudz iespējās, un tas samulsina,  gluži vienkārši vēlies pateikt “stop” un saklausīt sevi.

Varbūt tā patiesība ir pavisam vienkārša - Tu esi noguris un Tev vienkārši jāatjauno spēki.
Tu taču zini - katrs cilvēks var dzīvot tikai savu dzīvi un katram jāatrod  savs autentiskais ceļš. Ne vienmēr Tev var palīdzēt konsultanti ērtā un skaistā kabinetā, reizēm ir jāsaklausa un jāatrod atbildes sevī. Vai varētu tā būt, ka viss patiesi nepieciešamais jau ir Tavā rīcībā, bet Tev tas ir tikai jāpamana? Vai varētu tā būt, ka Tev tikai jāpamostas tam, kas Tev jau ir?
Klusuma nams STACIJA piedāvā ērtu dzīvesvietu tālu no pilsētas trokšņa. Tavā rīcībā ir izcila sabiedrība – mežs, jūra, vējš un Tu.

Lūdzu rezervējiet, rakstot epastu uz lita@stacija.lv vai zvanot 29468333

Noteikumi

Ja vēlaties pavadīt laiku klusuma namā STACIJA, jums jāievēro nama noteikumi*:
  • Klusuma nama iemītniekiem arī pašiem jāievēro klusums; mākslīgas skaņas avotu (piemēram, TV, radio, dators utt.) lietošana un trokšņošana nav atļauta,
  • Klusuma nama iemītniekiem nav atļauts lietot atkarības izraisošas vielas (piemēram, alkoholu, narkotikas utt.),
  • Klusuma namā nav atļauts smēķēt; smēķēšana ir atļauta tai paredzētā vietā Nama teritorijā,
  • Klusuma nama iemītniekiem nav atļauts savā dzīvoklī uzņemt viesus,
  • Klusuma nama iemītniekiem jārespektē pārējo nama iemītnieku klusuma telpa; sarunas ar citiem nama iemītniekiem ir pieļaujamas tikai pēc savstarpējas vienošanās,
  • Īsākais dzīvokļa izīrēšanas laiks Klusuma namā ir 6 naktis; tālākais “solis” arī ir nedēļa (piemēram, viena, divas, trīs utt. nedēļas),
  • Klusuma nama iemītniekiem pašiem jāuztur kārtība savā dzīvoklī; gultasveļa tiek mainīta reizi nedēļā,
  • Klusuma nama iemītnieki ar Nama starpniecību var pasūtīt ēdienu** vai lietot pašu līdzi paņemto pārtiku.
 
*Piesakoties Klusuma namā, jūs apņematies stingri ievērot šos noteikumus. Noteikumu rupja pārkāpuma gadījumā, viesis tiek lūgts Klusuma namu atstāt.
**Jūsu izvēlēto ēdienu mūsu piegādātājs atvedīs vienu vai divas reizes nedēļā. Par ēdiena piegādi Klusuma nama iemītniekiem ir paredzēta papildus samaksa.
bottom of page