Par mums

Jau vairāk nekā 10 gadus, izmantojot iespēju nedēļas nogalēs un atvaļinājumos dzīvot Lūžņā, šī vieta ir kļuvusi īpaši mīļa un tuva man un visai mani ģimenei. Arī manā dzīvē pienāca brīdis, kad meklēju vietu klusumam un mieram, lai pabūtu ar sevi, domām, sajūtām un grāmatām taču saskāros ar problēmu šādu vietu atrast. Ir pieejami daudzi dažādi viesu nami, kempingi vai mājiņas, kuras var izmantot, taču absolūti lielākajā daļā šo vietu neatņemama sastāvdaļa ir troksnis - vai nu mūzika ,vai cilvēku čalas, bērnu raudas vai atpūtnieku klaigas pie grila līdz vēlai naktij.
​Taču brīdī, kad vēlos būt viena, šie fona trokšņi ir traucējoši. Tie novērš fokusu no dziļākiem procesiem. Tāpat tie traucē sadzirdēt dabas kluso un liego balsi, kas neapšaubāmi atspoguļo manī notiekošo.
Kad radās iespēja uzsākt darbību Lūžņas stacijā ar tai piederošajām ēkām, sapratu, ka tā ir lieliska iespēja radīt vidi, kādu pati esmu meklējusi - mājīgu, skaistu un labiekārtotu. Iespēju izbaudīt vienatni meža vidū pie jūras, kur vienīgie "trokšņi" ir putnu dziesmas, koku galotnes vējā un jūras šalkas.
Lai spētu pilnvērtīgi iejusties dabā, sajust un saplūst ar to, nepietiek ar nedēļas nogali vai pāris dienām. Tāpēc īsākais iespējamais uzturēšanās laiks klusuma namā STACIJA ir 6 naktis (parasti no sestdienas 14:00 līdz piektdienas 12:00).
Būsiet laipni gaidīti šajā brīnumainajā dabas nostūrī, kurā izbaudīt pavasari, rudeni un ziemu!
Vasaras periodā STACIJĀ notiek dažādas garīgās izaugsmes programmas. Vairāk informāciju par programmām, norises datumiem un tēmām lasiet mūsu mājaslapas sadaļā Programmas.
Lita Rubene