Animas Quest – Latvia. (Pasākums angļu valodā)

26.07. — 05.08.2023 12:00— 13:00 garīgo  prakšu centrs Stacija, Ventspils novada Lūžņas ciems, www.stacija.lv.

Mūsu organizētajos semināros un retrītos ir ierobežots dalībnieku skaits.

Šī iemesla dēļ diemžēl mūsu pasākumos nevaram uzņemt visus interesentus.

Par to jau iepriekš atvainojamies!

 

Aizpildot anketu, lūdzam pievērst uzmanību:

1) Jūsu norādītajai e-pasta adresei, pārliecinoties, ka tā ievadīta korekti, pretējā gadījumā nevarēsim Jums nosūtīt nepieciešamo informāciju;
2) Maksātāja juridiskajam statusam; ņemot vērā, ka rēķins tiek ģenerēts automātiski, aicinām norādīt precīzus datus par maksātāju; ja maksātājs ir juridiska persona, lūdzu norādiet to pieteikuma anketā, un aizpildiet nepieciešamos laukus;
3) Ja Jums ir dāvanu karte, lūdzam ierakstīt tās numuru aiz Jūsu vārda, uzvārda. 

Kad anketa tiks aizpildīta, Jums uz e-pastu tiks nosūtīts apstiprinājums par pieteikuma saņemšanu, kā arī rēķins un pieteikšanās procesa tālākais izklāsts. 

Ja 30 minūšu laikā neesat saņēmis/-usi pieteikuma apstiprinājuma e-pastu, lūdzam sazināties ar mums personīgi, rakstot uz lita@stacija.lv (lūdzam pirms tam pārbaudīt ’mēstuļupastkastīti’).

Ja visas vietas tuvākajā pusgadā jau rezervētas, jums ir iespēja pieteikties uz vietām, kas varētu atbrīvoties kāda dalībnieka atteikuma dēļ. Interesentiem piedāvājam aizpildīt anketu “gaidītāju sarakstā”.

Rindas kārtībā jums tiks piedāvāta kāda no brīvajām vietām.

Pieteikšanās noteikumi

Atcelšanas noteikumi

Ja maināt vai atceļat savu uzturēšanos Garīgo prakšu centrā Stacija, visas izmaiņas un atcelšana jāveic, zvanot pa tālruni +371 29468333.

Visām rezervācijām tiek piemērota atcelšanas maksa.

Ja mainīsiet vai atcelsiet rezervāciju vairāk nekā 14 dienas pirms ierašanās datuma, no jums tiks ieturēta apstrādes maksa 15 % apmērā no programmas izmaksām. Visa atlikusī samaksātā summa tiks atmaksāta.

Ja mainīsiet vai atcelsiet rezervāciju vairāk nekā septiņas, bet mazāk nekā 14 dienas pirms ierašanās datuma, tiks ieturēti 30 % no programmas izmaksām.

Ja mainīsiet vai atcelsiet rezervāciju mazāk nekā septiņas dienas pirms ierašanās datuma, nauda netiks atmaksāta.

Ja seminārs, uz kuru esat reģistrējies, tiek atcelts, varat saņemt pilnu atmaksu vai (atkarībā no pieejamības) pārcelt iemaksāto summu uz citu jūs interesējošu programmu. 

Visi noteikumi:

https://www.stacija.lv/par-mums/noteikumi/