Jautājumi un atbildes

Informācija no animas.org/faq

Kas veido Soulcraft pasākumu cenu?
Soulcraft pasākumi ir vienīgais avots, kas nodrošina bezpeļņas organizācijas Animas Valley Institute finansiālo izdzīvošanu un uzplaukumu. Pasākumu maksa nodrošina algas nepilnas slodzes administratīvajam personālam, augsti kvalificētajiem gidiem un sedz Animas Valley Institute pamatizdevumus (kas ietver civiltiesiskās atbildības apdrošināšanu), retrīta centr
a izmaksas un ēdināšanu programmās).

Kāds kempinga aprīkojums man ir nepieciešams, lai piedalītos Animas programmā?
Pirms pasākuma mēs katram dalībniekam nosūtām
nepieciešamā ekipējuma sarakstu. Lai gan saraksts atsevišķām programmām var atšķirties atkarībā no norises vietas un programmas rakstura, vispārīgs nepieciešamā ekipējuma saraksts ir publicēts zemāk. Zvaniet mums vai rakstiet e-pastu, ja pirms lēmuma pieņemšanas vēlaties saņemt vairāk informācijas par konkrēti jūsu izvēlētajam pasākumam nepieciešamo aprīkojumu.

Ja es piedalīšos pasākumā, kurā ir paredzēta badošanās, vai es būšu tik izsalcis vai novājināts, ka varētu saslimt?
Pirmkārt, badošanās ir tikai
Vision Quest sastāvdaļa, un pat tad tā nav obligāta, lai gan ļoti ieteicama. Ja tu gavēsi, tev var rasties kuņģa krampji, slikta dūša un diskomforts. Dažus cilvēkus badošanās maz ietekmē, bet citi kļūst nespēcīgāki kā ikdienā un/vai jūtas slikti. Lai gan daudziem gavēšana ir sagādājusi grūtības, neviens nav nopietni saslimis mūsu programmu gavēšanas rezultātā. Mūsu badošanās uzsākšanas un pārtraukšanas protokols ir izstrādāts 20 gadu laikā ar ārstu un citu veselības aprūpes speciālistu palīdzību.

Kādu ēdienu jūs piedāvājat?
Lielākā daļa maltīšu rekolekciju centros un nometnēs ir veģetāras, gatavotas no dabīgām un pilnvērtīgām sastāvdaļām. Mēs iespēj
u robežās iegādājamies bioloģiski audzētu vietējo ražotāju produktus.

das ir iespējas nokļūt pasākuma norises vietā?
Jūs paši esat atbildīgi par
nokļūšanu pasākuma vietā. Programmās, kas notiek rekolekciju centros, tas nozīmē tikai nokļūšanu uz un no rekolekciju centra. Kvestu programmās tas var ietvert nokļūšanu gan uz rekolekciju centra, gan arī uz kvesta norises vietu un atpakaļ. Lielākā daļa vietu, kur mēs organizējam savas programmas, atrodas vismaz pāris stundu brauciena attālumā no jebkuras lidostas, un sabiedriskais transports parasti nav pieejams, tāpēc daudzi dalībnieki, kuri brauc ar savu automašīnu, izvēlas paņemt līdzi vēl kādu pasākuma dalībnieku, lai izpalīdzētu citiem un arīdalītu ceļa izmaksas. Kad programma ir oficiāli apstiprināta, mēs izsūtām kontaktpersonu sarakstu, lai cilvēki varētu sazināties par kopbraukšanu.

Vai es varu braukt kopā ar savu partneri, ģimenes locekļiem vai draugiem?
Mūsu asākajos un intensīvākajos
pasākumos (piemēram, Animas Quests, Yearlong Immersions, Sweet Darkness un vairums citu intensīvo programmu) mēs lūdzam, lai pāri, ģimenes locekļi vai labākie draugi nepiedalītos vienā pasākumā.
Iemesls, kāpēc
mēs to neiesakām ir tas, ka galvenā persona mūsu dzīvē, kas "noenkuro" mūsu pašreizējo identitāti vai dzīves stāstu, parasti ir mūsu partneris, ģimenes loceklis vai labākais draugs. Dvēseļu kalšana ir pazemes darbs, un tās mērķis ir daļēji atslābināt mūsu piesaisti pašreizējam dzīves stāstam, lai mēs varētu ieraudzīt kaut ko no noslēpumainā tēla vai stāsta, ko esam aicināti iemiesot šajā dzīvē kā dāvanu citiem. Tas var būt daudz grūtāk, ja pieredzi dalām ar kādu, kura dzīves stāsts ir savijies ar mūsu dzīves stāstu.

Tāpat mēs neiesakām vienas ģimenes locekļiem kopīgi apmeklēt Animas Intensiv kursus, lai gan saprotam, ka dažkārt praktisku apsvērumu dēļpārim tas ir labākais veids, lai abiem veidotos kopīga izpratne par garīgo ceļu un viņi varētu viens ar otru dalīties intensīvajā un transformējošā pieredzē.

Mēs laipni gaidām un aicinām pārus, ģimenes locekļus vai labākos draugus kopīgi apmeklēt mūsu mazāk intensīvos kursus, piemēram, Dvēseļu mākslas intensīvo kursu, Mežonīgā prāta intensīvo kursu vai citus maigākus kursus (piemēram, Romancing the World, Prayers in the Dark, Nature and the Human Soul, Council and Mirroring, Art and Soul, Spider Silk in Moonlight, Writing the Wild Soul). Taču arī tad, lai netraucētu katra paša iekšējo ceļu, mēs iesakām partneriem, ģimenes locekļiem vai labākajiem draugiem, kuri apmeklē pasākumu kopā, nesēdēt blakus viens otram grupā un "nesalīdzināt piezīmes".

Vai man ir nepieciešama ceļojuma dabā ar mugursomu pieredze?
Animas programmas var būt fiziski un psiholoģiski izaicinošas, taču iepriekšēja pieredze
brīvā dabā nav nepieciešama. Puse no mūsu programmām notiek rekolekciju centros, un tajās nav nepieciešamas nometnes iemaņas. Mūsu programmās, kas tiek īstenotas brīvā dabā, parasti vairāk nekā puse dalībnieku nekad iepriekš nav bijuši nometnēs. Līdz ar to droši varam teikt, ka var piedalīties mūsu organizētajos pasākumos bez ceļošanas ar mugursomu pieredzes.

Kā sagatavoties Animas programmai?
Tiklīdz mēs saņemsim jūsu aizpildīt
o reģistrācijas veidlapu un iemaksu, mēs jums nosūtīsim informāciju, kā vislabāk gatavoties programmai. Tajābūs iekļauti konkrēti ieteikumi par fizisko, emocionālo un garīgo sagatavošanos, informācija par ceļošanu un visaptverošs aprīkojuma saraksts, ja tas būs nepieciešams jūsu izvēlētajai programmai.