Četru inteliģenču process. Caur vingrinājumiem pie prasmēm. Darbseminārs-retrīts.

08.05. — 12.05.2024 12:00— 13:30 garīgo prakšu centrs Stacija, Ventspils novada Lūžņas ciems, www.stacija.lv

Daudzi cilvēki ir uzdevuši sev jautājumu – kāpēc manā dzīvē nenotiek pārmaiņas, ja esmu izlasījis tik daudz labu grāmatu, piedalījies iedvesmojošos semināros un patiešām vēlos mainīties? Esmu pavisam skaidri sapratis, kur es atrodos un kā man trūkst, taču vecā dzīve turpinās bez izmaiņām – business as usual.

Mūs reāli maina nevis tas, ko zinām, bet tas, ko darām jeb praktizējam. Četras mums piemītošās inteliģences var apgūt tikai ar praktisku vingrinājumu palīdzību. Izpratne par mentālās, emocionālās, garīgās un ķermeniskās prasmes nozīmi mūsu dzīvē atklāj, ka transformācijas procesu nepieciešams uztvert un izpaust ar ķermeni, emocijām, prātu un apziņu. Tikai tas, ko esam apzinājušies, uztvēruši, sajutuši un iemiesojuši, var veicināt neatgriezeniskas pārmaiņas mūsu dzīvē.

Darbsemināra metode vada dalībniekus cauri secīgam procesam, vingrinājumu virknei, kas palīdz sastapties ar izaugsmi traucējošiem ieradumiem, ievainojumiem un priekšstatiem. Pārveides rīki ir apzinātība un klusums, iztēle un daba, ķermenis un kustība, prāts un atvērta domāšana.

Tie ir pieejami un neaizstājami instrumenti katram cilvēkam tik nepieciešamajā iniciācijas ceļojumā, kas, izsakoties mītu valodā, palīdz nonākt dvēseles meža nepazīstamajā daļā.

Senās tradīcijas māca: lai atklātu dvēseles noslēpumus, ir jādodas ceļā pretī nezināmajam, jāienirst paša “es” tumsā, lai atrastu savu īpašo vietu pasaulē un atklātu, ka esi daļa no realitātes, kas ir lielāka par tevi. Stāsts ir par visaptverošu savu spēju apgūšanu, par drosmīgāku atvēršanos dzīvei. No tā atkarīgs, cik labi šajā pasaulē varam justies.

Tas ir “varoņa ceļš”. Dž. Kempbels raksta: “Varonis ir vīrietis vai sieviete, kam izdevies pārspēt savus personiskos vēsturiskos ierobežojumus un nonākt pie universāliem, visai cilvēcei piemītošiem izpausmes veidiem.”

 

Mērķauditorija: cilvēki (vēlams, ar četru semināru kursa “Četras prasmes dzīvei un darbam” pieredzi), kas vēlas apgūt noderīgas metodes personiskajai izaugsmei.

Maksimālais dalībnieku skaits – 14 cilvēku.

Kursu vada Juris Rubenis un Andrejs Vasiļjevs.

Norises vieta: garīgo prakšu centrs Stacija, Ventspils novada Lūžņas ciems, www.stacija.lv

Kursa maksa                             1343.10  EUR (ieskaitot PVN 21%)                                

Cenu veido:

Izmitināšanas pakalpojumi         370.00 + PVN 21% =  447.70

Kurss                                        740.00 + PVN 21% =  895.40

Cenā iekļautas 13 ēdienreizes un nakšņošana (4 naktis) vienvietīgās istabās.

Kursa dienas kārtība

Trešdiena

12.00                            Sākums

Svētdiena

13.30                            Noslēgums

 

PIETEIKTIES

Norises vieta: garīgo prakšu centrs Stacija, Ventspils novada Lūžņas ciems, www.stacija.lv