Dvēseles mākslas: Austošās dvēseles dziesma

16.04. — 26.04.2023 18:00— 21:00 1x klātienē Rīgā, 4x tiešsaistē

Iepazīstinām ar mūsu Dvēseles mākslās balstīto programmu "Austošās dvēseles gaisma". Šī programma ir veidota iedvesmojoties no Bila Plotkina grāmatām "Soulcraft" un "Wild Mind" un iedziļinās Austrumu aspektā, kas saistīts ar sevis izzināšanu un izaugsmi.

Programma ir veidota par tēmu "Pavasaris", kas ir jaunu sākumu un izaugsmes sezona. Mēs pētīsim metaforu par sēklu un dīgstu un to, kā kaut kā jauna sākums sevī slēpj potenciālu un gudrību. Programmas laikā mēs koncentrēsimies uz jaunas perspektīvas attīstīšanu kā arī jokdara un svētā muļķa apzināšanos sevī.

Programma sastāv no piecām tikšanās reizēm, sākot ar vienas dienas klātienes tikšanos brīvā dabā, kad uzsāksim programmu. Pārējās četras tikšanās notiks virtuāli, izmantojot Zoom. Starp šīm virtuālajām tikšanās reizēm dalībniekiem tiks doti mājasdarbi un ielūgumi, kurus izpildīt, lai palīdzētu padziļināt izpratni un saikni ar mācību materiālu. 

Šī programma ir paredzēta ikvienam, kas vēlas sākt no jauna, iegūt dziļāku izpratni par sevi un savu mērķi, kā arī attīstīt jaunu skatījumu uz dzīvi. Pievienojieties mums šajā sevis izzināšanas un izaugsmes ceļojumā, un mēs palīdzēsim jums ceļā uz to, lai kļūtu patiesāki paši sev.

Programmu izstrādājuši Bila Plotkina "Animas Ielejas institūta" (Animas Valley Institute) skolotāju programmas dalībnieki Raina Loka un Georgs Rubenis.

Mērķauditorija: cilvēki, kurus interesē dabas un dvēseles noslēpumi un kuri vēlas drosmīgi satikties ar savas dzīves neredzamajiem šķēršļiem un mācīties tos pārvarēt.

Kursu vada: Raina Loka un Georgs Rubenis. Viņi ir Animas ielejas institūta (Animas Valley Institute, ASV) skolotāju mācību programmas dalībnieki un Lassalle Kontemplationsschule via integralis sertificēti kontemplācijas skolotāji.

Rainai kā via integralis kontemplācijas skolotājai, integrālajam koučam un dvēseles dzīļu plašumiem atvērtai praktizētājai ir bijusi iespēja mācīties klausīties, patiesi, dziļi ieklausīties. Rainas garīgais ceļš ir atvērts aicinājuma sadzirdēšanai sev un cilvēkam blakus. Caur uzklausīšanu, pamanīšanu un vērības praksēm viņa uztver īsto brīdi, kas mudina doties tālāk un dziļāk, un ne tikai aicina doties tālāk, bet arī ir blakus šajā robežas šķērsošanas mirklī.

Georgs kā via integralis kontemplācijas skolotājs un Animas ielejas institūta pavadoņu programmas māceklis uzsver garīgās divvalodības mācīšanās nozīmi. Iespējams, vairāk nekā vienas garīguma valodas apgūšana mūsdienu cilvēkam var palīdzēt autentiskāk uztvert savā dvēselē notiekošo un precīzāk izmantot seno tradīciju atklātos tēlus garīgās izaugsmes atbalstam. Meditācija kā vērības prakse, no vienas puses, un maģiski mītiskās, dabas psiholoģijā sakņotās prakses, no otras puses, katras savā veidā ļauj tuvoties cilvēka dvēseles noslēpumam, izmantojot atšķirīgu valodu un tēlus. Tās māca mūs nonākt pie tās pieredzes, kas allaž atrodas viņpus cilvēciskiem vārdiem un priekšstatiem.

Norises vieta: Pirmā tikšanās klātienē Rīgā, pārējās 4 reizes tiešsaistē

Kursa maksa: 219 EUR (ieskaitot PVN).

Cenā iekļauts:

1x klātienes diena
4x tiešsaistes tikšanās, katra ~3h garumā

Kursa darba kārtība

16. aprīlis, 10.00 – 19.00, sākums klātienē – Rīgā, Bieriņos

Tiešsaistes datumi/ laiki: 18.00 – 21.00
17., 20., 24., 26. aprīlis

Lai pieteiktos pasākumam lūdzu sūtiet e-pastu

Norises vieta: 1x klātienē Rīgā, 4x tiešsaistē