Ričarda Rora izstrādātais Vīriešu iniciācijas rituāls

14.08. — 18.08.2024 14:00— 14:00 garīgo prakšu centrs Stacija, Ventspils novada Lūžņas ciems, www.stacija.lv

Vīriešu iniciācijas rituāls (Men's Rites of Passage) ir Illuman populārākais pasākums. Šī piecas dienas un četras naktis ilgā programma palīdz vīriešiem atmodināt sevī piedzīvojumu garu un izzināt vīrišķības noslēpumus, savas dziļākās garīgās spējas, līdera potenciālu un dzīves jēgu.

Jautājums par to, ko nozīmē būt vīrietim, lielāko daļu vīriešu mulsina. Daudzi no viņiem ilgojas pēc citu vīriešu atbalsta un padoma ceļā uz vīrišķību, briedumu un dziļāku saskarsmi ar dievišķo. Lai palīdzētu zēniem pāriet uz pieaugušu vīriešu dzīvi, senajās kultūrās tika izmantoti iniciācijas rituāli un vīziju meklējumi.

Piedalīties iniciācijas rituālā tiek aicināti vīrieši, kuri ir gatavi no sākuma līdz beigām patiesi iesaistīties notiekošajā, nepaliekot tikai novērotāju lomā. Visi dalībnieki sāk no nulles punkta bez plāna un iepriekšējām gaidām. Viss, kas no tiek prasīts, – nākt ar “iesācēja prātu” kā jauniem mācekļiem, kuri tiecas pēc gudrības.

Iniciācija, tāpat kā dzīve, nav uz skatītājiem vērsts “sporta veids”.

Runa ir nevis par reliģiju, bet gan par dziļu garīgumu. Runa ir par senām tradīcijām, kas mūs vada, palīdzot kļūt par vīriešiem, un par paļāvību, ka mūsu dzīvi vada kas daudz lielāks, nekā spējam iedomāties.

Dzīvot seklu, neizzinātu dzīvi – tā ir tukšība.  Apgaismības ceļš sākas ar senām tradīcijām, kas māca piecas atziņas, bez kurām nevar pilnībā iesaistīties dzīves dāvātajos piedzīvojumos un noslēpumos. Vīriešu iniciācijas rituāli paver durvis uz šo piedzīvojumu.

Vairāk par 'Vīriešu iniciācijas rituālu' var lasīt šeit.

Mērķauditorija: vīrieši vecumā no 30 gadiem

Kursu vada: Jim Taylor and Steve Conroy

Norises vieta: garīgo prakšu centrs Stacija, Ventspils novada Lūžņas ciems, www.stacija.lv.

Kursa maksa: 550 EUR (ieskaitot PVN) nakšņojot savā teltī; 620 EUR (ieskaitot PVN) nakšņojot garīgo prakšu centra Stacija teltī ar ērtu matraci.

Ja vēlaties nakšņot istabiņā, tad lūdzu rakstiet   , viņš nosūtīs papildus rēķinu.

Cenā iekļautas 10 ēdienreizes.

Kursa darba kārtība: 

Trešdiena

14.00                            Sākums

Svētdiena

14.00                            Noslēgums

 

Lai pieteiktos pasākumam lūdzu sūtiet e-pastu 

Norises vieta: garīgo prakšu centrs Stacija, Ventspils novada Lūžņas ciems, www.stacija.lv

Pieteikties